Szállodai Sales manager

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A Docler cégcsoport tagja, a Normawood Korlátolt Felelősségű Társaság (NORMAWOOD KFT.) a Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben fekvő 60 szobás szállodába új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Proaktív értékesítés, szálloda bevezetése a piacra csoportos szegmensben
  • Szálloda szobáinak és tréningközpontjának értékesítése
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése utazási irodákkal, rendezvényszervező cégekkel, egyéb piaci partnerekkel
  • Konkurenciaelemzés, az aktuális piaci trendek követése, alkalmazása a mindennapi munkában
  • Online értékesítési csatornák ismerete, kezelése

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3-5 éves, 4* superior vagy 5* szállodai értékesítői tapasztalat
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Kiváló prezentációs és tárgyalóképesség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés, elkötelezettség a minőségi munkára
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
  • Együttműködő, pozitív személyiség, nyitottság új megközelítés elsajátítására
  • Innovatív gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Csoportos értékesítésben tapasztalat
  • Egészséges életmódra, értékekre való nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Innovatív környezet, támogató csapat
  • Változatos, komplex feladatkör
  • Lehetőség az önálló, kreatív munkavégzésre
  • Minőségi, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • 1121 Budapest, Eötvös út 52-54.

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.