Szakorvos

Job description

A Brahmayurveda Center Kft. központjaiban magán egészségügyi szolgáltatások kialakításához keres szakorvost.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Magas színvonalú integratív gyógyító tevékenység megteremtése a központokban
  • Integratív medicinát végző orvosok munkájának szakmai vezetése, felügyelete
  • Orvosok, terapeuták oktatása

Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Szakorvosi végzettséggel rendelkezel
  • 5-10 év szakmai tapasztalatod van gyógyítás terén
  • Ayurveda vagy kínai hagyományos orvoslás szakterületen rendelkezel végzettséggel és gyakorlattal
  • Integratív orvoslási területen van jártasságod
  • Felelősségteljes döntéshozói képességgel rendelkezel
  • Vendég- és páciensközpontú szemléleted van
  • Innovatív gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a multikulturális munkavégzésre
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudásod van, szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép kezelési ismertekkel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Vállalati és csapatépítő rendezvények

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.