Senior Jogtanácsos

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Feladatok és felelősség:

  • Kiemelt feladatkör: Cégjogi feladatok ellátása; cégfelvásárlásokban részvétel; M&A ügyletek, céges változásbejegyzési munkák,
  • Egyéb felmerülő jogi feladatok:
      • Szerződések készítése, véleményezése, közreműködés a jogérvényesítésben;
      • Munkajogi kérdések megoldása;
      • Üzleti területek támogatása;
      • Ingatlanokkal kapcsolatos feladatok;
      • Közreműködés ügyrendek, belső szabályzatok kidolgozásában;
      • Hatóságok előtti képviselet.

Requirements

Elvárások:

  • Jogi Egyetemi végzettség;
  • Jogi szakvizsga
  • Angol jogi szaknyelv ismerete írásban és szóban;
  • Adatvédelem és/vagy informatika területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • Legalább 6-8 év versenyszférában szerzett ügyvédi vagy jogtanácsosi tapasztalat;
  • Cégjogi feladatokban több éves gyakorlat
  • Problémamegoldás, üzleti személet;
  • Önálló, megbízható, határozott személyiség;
  • Kreatív gondolkodás;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Compliant munkavégzés és felelősségvállalás;
  • Jó kommunikációs képesség és rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külső és belső képzések
  • Cafeteria csomag
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektekben történő tapasztalatszerzés
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd, rendszeres céges rendezvények
  • Innovatív környezet, támogató csapat