Senior IOS Fejlesztő

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.
Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még?

Csatlakozz hozzánk még ma!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése iOS platformon,
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák gyors és hatékony megoldása,
  • Story-k alapján történő fejlesztés és dokumentáció,
  • Alkalmazások fejlesztői és unit tesztelése,
  • Csapat mentorálásában való aktív részvétel,
  • Code review.

Requirements

Téged keresünk, ha:

  • 3 éves releváns fejlesztői tapasztalatod van,
  • Ismered az iOS technológiát, Swift és Objective-C programozási nyelvet,
  • Rendelkezel GIT és Scrum/Kanban tudással,
  • Akadálytalanul használod az Apple design guideline-t.

Előnyt jelent:

  • BDD alapú fejlesztés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Wáberer Medical Center)
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Innovatív környezet, támogató csapat

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.