Adminisztrátor munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Osztály: Administration

Cég leírása

Kik vagyunk mi és mit csinálunk a NETLOCK-nál?
Kriptográfia, digitalizáció, digitális aláírás, hitelesítés, identitás, időbélyegzés, rendszerintegráció és amit még el tudsz képzelni!

Szakembereink hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő digitális ügyintézésének és üzleti világának. Tevékenységünk fókuszában a legújabb kriptográfiai megoldások és algoritmusok üzleti felhasználásai, integrációja, valamint az erre épülő fejlesztések állnak.

A DOCLER Holding tulajdonában működő NETLOCK, Magyarország egyik vezető bizalmi szolgáltatója, ahol mély szakmai tudás megszerzésére van lehetőség mind IT, mind egyéb más, speciális szakterületeken.

Ha mindez érdekel, akkor nálunk a helyed!

Állás leírása

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Ügyfeleink megrendeléseinek feldolgozása
  • Dokumentumok ellenőrzése, adminisztrációja
  • Dokumentumok iktatása
  • Személyes, valamint e-mailes, esetenként telefonos kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Alapszintű számlázási feladatok ellátása.
  • Munkaidő (irodában töltendő): H-CS 8.30-17.30, P 8.30-15.00

Képzettség

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Türelem, precíz és pontos munkavégzés
  • Erős monotonitás és stressz tűrés
  • Magas szintű Word és Excel program ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Banki területen szerzett tapasztalat

További információk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria (Br. 500.000 / év)
  • Privát egészségbiztosítás (Waberer Medical)
  • AYCM sportkártya

Jelen munkaköri leírás a munkakörhöz és a pozícióhoz tartozó elsődleges feladatokat és felelősségeket foglalja össze, de nem célja a feladatok és felelősségek átfogó vagy teljes körű felsorolása. Az elvárások a technikai vezetők belátása szerint változhatnak.

A Docler csoport az egyenlő bánásmód elvén működő munkáltató; minden jelentkezőt készségei, képességei és tapasztalata alapján értékelünk és törekszünk a sokszínű és erős csapat kialakítására. Cégünk a szakmailag legmegfelelőbb munkatársakat igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és nemzetiségi hovatartozására, bőrszínére, politikai véleményére, vallására vagy világnézeti meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, életkorára, egészségi állapotára, fogyatékosságára, nemi hovatartozására vagy szexuális irányultságára.

MEGJEGYZÉS: A Docler csoport nem fogad el ügynökségtől kéretlen önéletrajzokat. Bemutatást és önéletrajzokat kizárólag szerződött partnereinktől fogadunk el. A kéretlenül küldött önéletrajzok és ajánlások alapján nem jön létre az ügynökség és a Docler csoport között szerződéses jogviszony vagy jutalékfizetési kötelezettség.

Adatvédelmi irányelvek