Regisztrációs munkatárs, adminisztrátor

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

• Ügyfeleink megrendeléseinek feldolgozása

• Dokumentumok ellenőrzése, adminisztrációja

• Dokumentumok iktatása

• Személyes, valamint e-mailes, esetenként telefonos kapcsolattartás ügyfeleinkkel

• Alapszintű számlázási feladatok ellátása.

Requirements

Téged keresünk, ha:

• Minimum középfokú végzettség
• Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
• 3 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
• Türelem, precíz és pontos munkavégzés
• Erős monotonitás és stressz tűrés
• Magas szintű Word és Excel program ismeret
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
• Büntetlen előélet

Előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány
• Banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Lehetőséget a digitális világ egyik legdinamikusabban fejlődő területének mély megismerésére
• Minden igényt kielégítő irodai körülményeket
• Lelkes, fiatalos csapat
• Szakmai előre lépési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Jelen munkaköri leírás a munkakörhöz és a pozícióhoz tartozó elsődleges feladatokat és felelősségeket foglalja össze, de nem célja a feladatok és felelősségek átfogó vagy teljes körű felsorolása. Az elvárások a technikai vezetők belátása szerint változhatnak.

A Docler csoport az egyenlő bánásmód elvén működő munkáltató; minden jelentkezőt készségei, képességei és tapasztalata alapján értékelünk és törekszünk a sokszínű és erős csapat kialakítására. Cégünk a szakmailag legmegfelelőbb munkatársakat igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és nemzetiségi hovatartozására, bőrszínére, politikai véleményére, vallására vagy világnézeti meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, életkorára, egészségi állapotára, fogyatékosságára, nemi hovatartozására vagy szexuális irányultságára.

MEGJEGYZÉS: A Docler csoport nem fogad el ügynökségtől kéretlen önéletrajzokat. Bemutatást és önéletrajzokat kizárólag szerződött partnereinktől fogadunk el. A kéretlenül küldött önéletrajzok és ajánlások alapján nem jön létre az ügynökség és a Docler csoport között szerződéses jogviszony vagy jutalékfizetési kötelezettség.