Műszaki ügyintéző

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, felelősségi körök:

  • A cégcsoporthoz és tulajdonosi körhöz tartozó ingatlanokban üzemeltetési feladatok ellátása
  • Személyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Árajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása, szervezése
  • Hivatalokkal, hatóságokkal történő ügyintézés
  • A cégcsoporthoz és tulajdonosi körhöz tartozó ingatlanok mérőállásainak rögzítése
  • Projekt folyamatok naprakész figyelemmel kísérése, tervezési, kivitelezési, engedélyezési, átadási folyamatok szervezése, dokumentálása, ellenőrzése, elemzése
  • Vállalkozók, tervezők, hatóságok és más külső partnerek, valamint belső munkatársak hatékony kommunikációjának elősegítése, egyeztetések szervezése, lebonyolítása,
  • Információáramlás nyomon követése és irányítása projekt koordinátorral egyeztetett módon
  • Hibalisták és műszaki elszámolási javaslatok kidolgozása
  • Létesítményüzemeltetési szoftverben adatok napra készen tartása

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Építőiparban/ingatlan-üzemeltetésben szerzett, legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú, aktív angolnyelv-tudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó-képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés;
  • Cafeteria
  • Inspiráló szakmai környezet;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Jó hangulat, sportolási lehetőség (Sportkártya), egészségbiztosítás (Medicover)

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.