Kertész

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult, ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Cégcsoportunk főhadiszállása, az Expo téri irodánk 2011-ben elnyerte az Év Legzöldebb Irodaháza díjat. A minőség, a szép, egyedi és kreatív megoldások nálunk a legfontosabb értékek – igaz ez a zöld területeinkre is. Ehhez keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Kertész

A Docler Holding tulajdonában a legkülönfélébb típusú ingatlanok egyaránt megtalálhatóak: irodaház, luxus szállodák a budai hegyekben, magánvillák – melyek között mind a kisebb és nagyobb kertek egyaránt megtalálhatóak. Ezen létesítmények magas színvonalának fenntartásához keresünk olyan kertész kollégákat saját, induló csapatunkba, akik munkájukra nagyon igényesek, és proaktívan keresik a megoldásokat.

Feladatok:

  • Zöldfelület-fenntartási feladatok ellátása (fűnyírás, sövényvágás, gyomlálás, permetezés, növények ültetése, metszés, stb.)
  • Udvartakarítás (lombgyűjtés, söprögetés, eresz, illetve csatornák tisztán tartása)
  • Öntözőrendszer karbantartása
  • Eszközbeszerzés

Requirements

Elvárások:

  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Munkában tanúsított magasfokú igényesség
  • Proaktivitás, tulajdonosi szemlélet
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • A munka elvégzéséhez szükséges géppark, eszközök
  • Egész évre szóló, folyamatos munkaviszony, bejelentett, alkalmazotti státuszban
  • Versenyképes jövedelem
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Dinamikus és barátságos légkör