Fotós

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Fotók készítése, feldolgozása, utómunka
  • Fotózás folyamatának önálló kivitelezése
  • Fotó slideshowk készítése, nyomtatás előkészítése (proofing)

Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 2-3 éves hasonló feladatok során szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered DSLR, MILC fényképezőgépek és kiegészítőket, magabiztosan használod is őket
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • A Windows 10+ és a Mac OSX 10.14+ operációs rendszereket ismered
  • Az Adobe CC csomagot és a szükséges alkalmazásokat magabiztosan használod
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni
  • Igényes és precíz vagy

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Innovatív környezet, támogató csapat

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.