Egészségügyi asszisztens és adminisztrátor

Job description

Feladataid:

  • Heti 40 óra munkavégzés
  • Egészségügyi asszisztensi feladatok szakszerű ellátása
  • Étrendkiegészítők, gyógyászati segédeszközök szakszerű ismerete, elkészítése, adagolása, kezelése
  • Felhasznált termékek nyilvántartása, tárolása, nyomon követése, megrendelések előkészítése, raktárkészletek ellenőrzése
  • Beszerzési árak nyomon követése, beszállítók versenyeztetése

Amivel rendelkezned kell:

  • Kifogástalan, ápolt megjelenés, empatikus, de határozott fellépés
  • Megnyerő személyiség, jó kommunikációs készségek, vendégközpontúság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Államilag elismert, minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Ápolói OKJ-54 vagy felnőtt szakápolói, illetve ezzel egyenértékű vagy magasabb szintű szakmai végzettség
  • Érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság
  • Együttműködési készség a szakterületek személyi állományával
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Egészségügyi, pszichikai, fizikai, erkölcsi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Requirements

.Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • Támogató csapat
  • Változatos, komplex feladatkör
  • Családias hangulat
  • Vonzó, nyugodt munkakörnyezet